POKRÝVAČSKÉ PRÁCE

Pokrývačské práce

Potřebujete novou střechu nebo opravit tu stávající? Naše společnost se specializuje na kvalitní pokrývačské práce pro Vaši bezpečnost a pohodlí. S použitím nejmodernějších materiálů a technologií Vám zajistíme pevnou a odolnou střechu, která Vám bude sloužit mnoho let. Naši zkušení pokrývači jsou certifikovaní a používají materiály nejvyšší kvality, aby Vaše střecha byla nejen funkční, ale i esteticky krásná. Spolehněte se na nás a na náš profesionální přístup k Vašim potřebám.

pokrývačské práce
pokrývačské práce


+420 773 975 172

betonová střešní taška Bramac
betonová střešní taška Bramac

Moderní střešní krytiny pro Vaši bezpečnost a spokojenost

Bezpečnost Vaší střechy je pro nás na prvním místě. Proto při provádění pokrývačských prací využíváme pouze moderní střešní krytiny, například od značek Tondach, Bramac a další, které zaručují nejen vysokou kvalitu, ale i bezpečnost. Tyto materiály jsou navíc velmi estetické a krásně se hodí k různým typům staveb. Díky výběru pokrývačských prací od nás máte jistotu, že Vám dodáme střechu, na kterou budete pyšní a která Vám poskytne bezpečí po mnoho let. Naši zkušení pokrývači Vám poskytnou dokonalou pokrývačskou práci a budou dbát na každý detail. V případě Vašeho zájmu umíme zprostředkovat i tesařské práce.


Likvidace nebezpečného odpadu zdarma při kompletní výměně střešní krytiny "NA KLÍČ"

Přemýšlíte o kompletní výměně Vaší staré azbestové střešní krytiny, ale nevíte, co s nebezpečným odpadem? S naší firmou nemusíte mít obavy. Při objednávce "na klíč", tedy při kompletní výměně střešní krytiny, pro Vás zajišťujeme bezplatnou likvidaci nebezpečného odpadu, jako jsou eternitová šablona nebo eternitová vlnka s obsahem azbestu. Poplatek za uložení na skládce totiž hradíme my za Vás. Díky naší mimořádné nabídce se nemusíte starat o nic jiného, než o to, aby Vaše nová střecha byla dokonalá.

pokládka nové střešní krytiny
pokládka nové střešní krytiny

nová střešní krytina
nová střešní krytina

Nejlevnější pokrývačské práce na trhu

Pokud hledáte bezkonkurenční a zároveň nejlevnější pokrývačské práce na trhu, tak jste na správném místě. Naše firma se specializuje na profesionální pokrývačské práce za bezkonkurenční ceny. Využíváme nejmodernější materiály od nejlepších výrobců, jako je Tondach nebo Bramac, ale i další. Navíc, jako bonus, pokud si od nás objednáte kompletní výměnu střešní krytiny "na klíč", tak my hradíme poplatek na skládce za uložení nebezpečného odpadu (eternit / azbest = šablony, vlnky) za Vás.Výměna střešní krytiny

Vlastníte dům nebo jinou nemovitost s eternitovou střechou, která obsahuje nebezpečný azbest? Nejste si jisti, co s ní dělat? Nemusíte se bát, máme pro Vás řešení! Nabízíme Vám kompletní výměnu staré a nebezpečné střešní krytiny za moderní a bezpečnou alternativu "na klíč".

V naší společnosti se specializujeme na pokrývačské práce a dokážeme Vám pomoci nejen s likvidací staré eternitové střechy s obsahem azbestu, ale i s výměnou kompletní střešní krytiny za novou. Navíc, při objednávce "na klíč" hradíme poplatek na skládce za uložení nebezpečného odpadu za naše klienty, takže se nemusíte obávat vysokých nákladů na likvidaci nebezpečného materiálu.

výměna střešní krytiny
výměna střešní krytiny

Po likvidaci staré azbestové střešní krytiny nainstalujeme moderní a kvalitní střešní krytinu, která Vám zaručí bezpečnost a ochranu proti povětrnostním vlivům. Na výběr máte z mnoha různých druhů a barev střešních krytin, aby Vaše nová střecha dokonale ladila s celkovým vzhledem Vaší nemovitosti.

Naše pokrývačské práce jsou bezkonkurenční, nejen co se týče ceny, ale také kvality a profesionalismu. Spolupracujeme pouze s nejlepšími dodavateli, jako jsou například Tondach nebo Bramac a další, abychom Vám mohli nabídnout tu nejvyšší kvalitu.

Nechejte starosti s Vaší starou eternitovou střechou na nás. Jsme tu pro Vás a pomůžeme Vám získat moderní a bezpečnou střechu snů, která bude vyhovovat všem Vašim požadavkům....NEBO NÁM MŮŽETE ROVNOU ZAVOLAT KLIKNUTÍM NA NÍŽE UVEDENÉ TELEFONNÍ ČÍSLO ⬇️

+420 773 975 172