JSME VÁM NA DOSAH...

 Sháníte likvidaci eternitu nebo azbestu v Praze? Klikněte níže ⬇️


Sháníte likvidaci eternitu nebo azbestu ve Středních Čechách? Klikněte níže ⬇️ 


Jsme tým vyškolených profesionálů s oprávněním nakládat s nebezpečným odpadem a při likvidaci azbestu a likvidaci eternitu spolupracujeme s KHS Středočeského kraje a Prahy, a se společností FCC na přepravě nebezpečného odpadu. Působíme po celé České republice a nabízíme nejen ekologickou likvidaci eternitu v Praze a ve Středních Čechách, ale i azbestu a dalších střešních krytin, včetně demontáže a odvozu. Jsme specializovaní na výškové a pokrývačské práce s použitím nejmodernějších materiálů od renomovaných značek. Naše služby zahrnují kompletní dodávku prací, od vyhotovení dokumentace, přes demontáž a zajištění bezpečného nakládání s nebezpečnými odpady, likvidaci azbestu v Praze a ve Středních Čechách a likvidaci eternitu, až po pokládku Vaší nové střechy. S námi se nemusíte starat o likvidaci azbestu, o likvidaci eternitu a navíc s námi získáte novou krásnou bezpečnou střechu, která bude vyhovovat Vašim potřebám a představám.

Eternit, obsahující azbest, je silně karcinogenní, a právě proto je jeho likvidace důležitá. Provádíme jeho šetrnou odbornou demontáž a ekologickou likvidaci s důrazem na zachování všech aspektů bezpečnosti práce. Naši špičkoví profesionálové používají výhradně ochranné oblečení a pomůcky nařízené zákonem, zajišťují zafixování materiálu a demontáž střešní krytiny s následným bezpečným uložením do přepravních obalů. Spolupracujeme s renomovanými společnostmi, jako je např. ALS Global, a disponujeme vlastní dekontaminační komorou. Při kompletní výměně střešní krytiny "na klíč" zajišťujeme navíc jako bonus pro naše klienty bezplatnou likvidaci nebezpečného odpadu.

Vaše spokojenost s naší službou je pro nás prioritou. S použitím moderních střešních krytin od předních výrobců, jako jsou Tondach a Bramac, Vám zaručujeme vysokou kvalitu a bezpečnost. Naši certifikovaní pokrývači Praha a pokrývači Střední Čechy se postarají o individuální řešení Vaší střechy a zajistí její pevnost a odolnost. Spolehněte se na nás pro kompletní řešení výměny střešní krytiny na Vašem domě. Naše služby zahrnují nejen demontáž eternitu a likvidaci nebezpečného azbestu, ale i pokrývačské práce při pokládce nové střešní krytiny, které plně uspokojí Vaše očekávání a ochrání Vaši nemovitost na dlouhou dobu....NEBO ROVNOU VOLEJTE:

+420 773 975 172